Plan dnia

[pobierz] 0.1 MB tygodniowy-plan-zajec-muchomorkow-2019-2020
[pobierz] 0.1 MB tygodniowy-plan-zajec-wiewiorek-2019-2020
Promujemy zdrowy styl życia

Dzień w naszym przedszkolu zaczyna się od godziny 6.30. Panie witają dzieciaczki w sali zabaw, gdzie od samego rana panuje radosny klimat.
O 8.30 dzieci mają poranną gimnastykę, połączoną z tańcami i zajęciami ogólnorozwojowymi.
O 9.00 myjemy rączki i jemy przepyszne i zdrowe śniadanko.
Od 9.30- 11.00 mamy czas na naukę połączoną z zabawą, czyli na zajęcia wychowawczo-dydaktyczno. Bawimy się literkami, cyferkami, wierszykami, angielskim. Mamy również gimnastykę korekcyjną i religię.
O 11.00 gdy pozwala nam na to pogoda, wychodzimy do ogródka, na spacerek, czyli wdychamy swieże powietrze.
O 12.00 czeka na nas ciepły i zbilansowany obiad. Po obiadku myjemy ząbki i mamy czas na poobiedni odpoczynek przy czytanych bajeczkach.
Ok 14.00 mamy smaczny podwieczorek, a po nim czas tylko dla nas, na zabawy w kącikach zainteresowań lub na placu zabaw.
Miłego dnia w przedszkolu!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment strony ani tekst, nie może zostać wykorzystany bez zgody Właściciela domeny.
[pobierz] 3.8 MB rozporzadzenie-men-14