Przedszkole ,,ZIELONY ZAKĄTEK" oferuje wysokiej jakości opiekę oraz edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym, zarówno zdrowych jak i z różnym stopniem niepełnosprawności. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zróżnicowanej ofercie zajęć, zapewniamy dzieciom rozwój fizyczny, emocjonalny oraz intelektualny. Jesteśmy miejscem, gdzie każde dziecko może odnaleźć swoje miejsce i rozwijać swoje talenty.

O nas

Zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi "Zielony Zakątek"! Jesteśmy miejscem, gdzie każde dziecko jest mile widziane i znajdzie swoje miejsce do rozwoju, nauki i zabawy. Nasze przedszkole jest przestrzenią przyjazną dla wszystkich dzieci, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb i różnic.

Jesteśmy Przedszkolem Integracyjnym, otwartym dla dzieci od 2,5 roku życia zarówno zdrowych jak i z niepełnosprawnościami. Posiadamy dedykowaną część terapeutyczną dla dzieci z niepełnosprawnościami, a cały budynek jest przystosowany do ich potrzeb.

Nasza empatyczna i doświadczona kadra jest gotowa do działania, zapewniając każdemu dziecku wsparcie i możliwości rozwoju. Przyjdźcie do Zielonego Zakątka - miejsca, gdzie każdemu dziecku stwarzamy szansę na miarę jego możliwości!

Na zdjęciu widać basen z kulkami oraz wyposażenie naszej sali Integracji Sensorycznej.

Lat doświadczenia

Nasza kadra

Oferta Podstawowa

Oferta Terapeutyczna

Dlaczego my?

Rodzinna i przyjazna atmosfera

W Naszym Przedszkolu tworzymy atmosferę, która jest jednocześnie  rodzinna i profesjonalna, gdzie dzieci czują się jak w domu, otoczone ciepłem i zrozumieniem. Nasz wykwalifikowany personel, pełen empatii, zapewnia wysoki standard opieki i edukacji, gotowy do wsparcia zarówno dziecka, jak i rodziny. To miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać się w atmosferze miłości i akceptacji, czując się jak w drugim domu.

Profesjonalne sale terapeutyczne

W naszym przedszkolu zapewniamy dostęp do profesjonalnych sal terapeutycznych, wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt. Dzięki nim realizujemy różnorodne działania terapeutyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, zapewniając kompleksową terapię. Nasz wykwalifikowany personel terapeutyczny dba o wsparcie rozwoju fizycznego, emocjonalnego i poznawczego każdego dziecka, pomagając mu osiągać sukcesy.

Otwartość na innowacje

W naszym przedszkolu cenimy otwartość na innowacje jako kluczowy element działalności. Stale poszukujemy nowych sposobów wspierania rozwoju dzieci, opierając się na doskonaleniu procesów edukacyjnych i wprowadzaniu nowych metod pracy zgodnych z najnowszymi trendami pedagogicznymi. Dzięki temu, nasze przedszkole staje się miejscem pełnym inspiracji, gdzie każde dziecko ma możliwość eksplorowania i rozwijania swoich talentów.

Komfort i bezpieczeństwo

W naszym przedszkolu zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki dla dzieci. Nasze sale są przyjazne i dostosowane do ich potrzeb, a personel dba o wysoki standard opieki. Stosujemy najnowsze standardy bezpieczeństwa, zarówno wewnątrz budynku, jak i na placu zabaw, zapewniając rodzicom spokój i pewność, że ich dziecko jest w dobrych rękach.

Kontakt telefoniczny: 609 474 012

Kontakt

Logo Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi "Zielony Zakątek" w Czerlejnku.

Śledź nas

Niepubliczne Przedszkole