07 czerwca 2024

👨‍👩‍👧‍👦DZIEŃ RODZINY

7 czerwca 2024 r. nasze Przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzinami świętowali Dzień Rodziny. Festyn z tej okazji odbył się na terenie Świetlicy Wiejskiej w Czerlejnku. Dzieci z grup Muchomorków i Wiewiórek przygotowały dla swoich Rodziców przepiękny i wzruszający występ.
Po występie przyszedł czas na upominki dla Dzieci oraz pyszny poczęstunek w postaci: kiełbasy z grilla, sałatek, słodkości i owoców
Na naszych milusińskich czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, zabawa z Pandą, bańki mydlane, studio tatuażu, malowanie twarzy, warkoczyki, piłkarzyki, popcorn, tor przeszkód oraz zabawa na placu zabaw.
W ramach dodatkowych atrakcji odwiedziła nas Ochotnicza Straż Pożarna z Kostrzyna na czele z druhem Mikołaj Stasinski. Strażacy zaprezentowali sprzęt gaśniczy, a dzieci mogły zobaczyć wóz od środka. Ponadto Dzieci trafiały do pachołków za pomocą wody z węża strażackiego oraz uczyły się pierwszej pomocy na fantomie.
Bezpieczeństwo na naszym festynie zapewnili policjanci z Komisariatu Policji w Kostrzynie: asp. szt. Kasprzak Tomasz oraz sierż. szt. Patrycja Krotofil.

Kontakt telefoniczny: 609 474 012

Kontakt

Logo Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi "Zielony Zakątek" w Czerlejnku.

Śledź nas

Niepubliczne Przedszkole